Online hry

Sledovali jste Texas Hold’em několikrát v televizi, ale viděli jste i jiné varianty online pokerových her? Možná jste nevěděli, že online poker má tolik úžasných variant, které lze vyzkoušet. Nebojte se, sestavili jsme podrobný seznam různých variant online pokerových her, které existují. Jen se posaďte a relaxujte s lahví chlazených nápojů, zatímco vás provedeme seznamem.

To jsou online hry online

Texas Hold’em

Říká se, že k tomu, abyste se naučili Texas Hold’em, nepotřebujete více než pět minut, ale k jeho zvládnutí potřebujete celý život. Toto rčení je velmi pravdivé. Tato hra je nejoblíbenější karetní hrou ve vesmíru a pokud jste v karetních hrách nováčkem, nebojte se o její hratelnost. Texas Hold’em je velmi jednoduchý a snadno se učí.

Pot Limit Omaha

Pot Limit Omaha je další variací pokerových her. Slibuje maximální zábavu a obrovské výnosy. Hráči s vysokými sázkami a Evropané milují tuto úžasnou pokerovou variaci kvůli spoustě napětí a akce. Když mluvíme o popularitě, Pot Limit Omaha je na druhém místě za No-Limit Hold’em. V PLO vám budou poskytnuty čtyřjamkové karty. Maximální sázka, kterou můžete vložit nebo zvýšit, je ekvivalentní tomu, co máte v banku.

Seven Card Stud

Tato karetní hra byla kdysi nejoblíbenější pokerovou hrou ve Spojených státech amerických. Ale v posledních letech byl obrovským způsobem překonán mnohem vzrušujícími a rychlejšími variantami, jako je Pot Limit Omaha a No-Limit Hold’em. Pokud však preferujete pomalejší hry se sázkovými limity, měli byste vyzkoušet Seven Card Stud. Odměňuje také zvukovou paměť.

Razz

Pravidla pro hru Razz jsou velmi podobná pravidlům hry Seven Card Stud. Pokud tedy víte, jak hrát hru Seven Card ‚stud, bude pro vás snazší hrát Razz. Jedná se o lowball karetní hru. Jinými slovy, žebříček karet a karet je umístěn obráceně.

Omaha Ahoj Lo

Pro hráče, kteří se teprve učí hrát Hi Lo, je připravena skvělá lahůdka. Tato hra rozděluje bank mezi nejnižší a nejvyšší.

2-7 Triple Draw

Protože jste vyzkoušeli hry s nízkou kombinací jako Omaha Hi Lo a Razz, je na čase, abychom vám představili nejlepší lowball hru pokeru. Tato limitní hra využívá blindy, ale nejsou zde žádné společné karty. 2-7 Triple Draw je velmi jednoduchá hra, vše, co potřebujete znát, jsou základní metody hraní.

Pět karet

Vzpomenete si na svou první hru jako pokerový hráč? Tato otázka není o Texas Hold’em, ale o Five Card Draw.

Čínský poker

Čínský poker je velmi speciální záznam v tomto seznamu. Pokud o tom slyšíte poprvé a ještě jste to nehráli, může vám chvíli trvat, než se to naučíte. Je to úplně jiné než normální poker. Hráčům však poskytuje tolik zábavy, že budete rádi, když ji budete hrát.

Kůň

Pokud jste fanouškem her Non Hold’em, pak si vás Horse rychle oblíbí. Název HORSE slouží jako zkratka pro 5 různých pokerových variant obsažených ve hře.